J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovyNa pracovišti J. Masaryka jsou žáci ubytováni ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).
Odborné pracovny: výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

V blízkosti DM není školní jídelna, někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

Dvolůžkový pokoj
Dvolůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Základní vybavení pokoje
Základní vybavení pokoje
Klubovna
Klubovna
Na chodbě mezi ložnicemi
Na chodbě mezi ložnicemi
18.09.2017
Jízdní kola v DM
V sekci Otázky a odpovědi najdete vysvětlení k (ne)využívání jízdních kol ubytovaných v domově. Objasňuje, proč je ve vnitřním řádu zákaz dovážení jízdních kol a zda se lze domoci změny tohoto rozhodnutí ředitelky DMIŠJ. více informací »
31.07.2017
Směrnice o úplatě
Ředitelka DMIŠJ aktualizovala Směrnici o úplatě za ubytování s účinností od 1. 9. 2017. K náhledu nebo stažení je v Dokumentech ze stažení. více informací »
16.03.2017
Přihláška 2017/18
Do Dokumentů ke stažení byla umístěna přihláška na školní rok 2017/18. Uzávěrka přihlášek k rozmístění přihlášených na jednotlivé budovy je 31. 5. 2017. Postup zpracování přihlášky, termíny a další informace je pod odkazem Pro zájemce o ubytování. více informací »