J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovyNa pracovišti J. Masaryka jsou žáci ubytováni ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).
Odborné pracovny: výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

V blízkosti DM není školní jídelna, někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

Dvolůžkový pokoj
Dvolůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Základní vybavení pokoje
Základní vybavení pokoje
Klubovna
Klubovna
Na chodbě mezi ložnicemi
Na chodbě mezi ložnicemi
08.10.2016
Aktualizace internetové poradny
Na stránkách Internetové poradny (Projekt DVPP) je pro registrované uživatele nabídka účasti na Celostátní konferenci DM, kterou naše zařízení spolupořádá. více informací »
15.08.2016
Inspekční zpráva
Na stránku Dokumenty ke stažení byla vložena závěrečná zpráva České školní inspekce, která provedla šetření v našem DM na konci škol. roku 2015/16. více informací »
18.07.2016
Nové dokumenty na stránkách
Na stránku Dokumenty ke stažení byla umístěna aktualizovaná Směrnice ke stanovení úplaty za ubytování. Dále zde najdete dva tiskopisy pro případ úrazu žáka v DM - tiskopis žádosti o náhradu bolestného a tiskopis pro lékaře, který v něm zhodnotí závažnost úrazu pro pojišťovnu. Na stránku Pro zájemce o ubytování byl vložen dokument ... více informací »