J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovyNa pracovišti J. Masaryka jsou žáci ubytováni ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).
Odborné pracovny: výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

V blízkosti DM není školní jídelna, někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

21.03.2016
Přihláška na škol. rok 2016/17
Přihláška k ubytování žáků v DMIŠJ v novém školním roce 2016/17 je umístěna na stránce Dokumenty ke stažení. Poslední termín podání přihlášky je 31. května 2016. Podrobnosti najdete na stránce Pro zájemce o ubytování. více informací »
20.01.2016
Informace o obsahu poučení žáků
Na stránce Dokumenty ke stažení jsou umístěny osnovy základního poučení žáků k bezpečnému pobytu v DM, resp. i mimo něj, a dále obsah poučení účastníků akcí DM. Informace se poskytuje žákům i jejich zákonným zástupcům. více informací »
23.12.2015
PF 2016
Hezké Vánoce a úspěšný nový rok všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a příznivcům našeho zařízení přeje vedení domova. více informací »