J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovyNa pracovišti J. Masaryka jsou žáci ubytováni ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).
Odborné pracovny: výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

V blízkosti DM není školní jídelna, někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

Dvolůžkový pokoj
Dvolůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Základní vybavení pokoje
Základní vybavení pokoje
Klubovna
Klubovna
Na chodbě mezi ložnicemi
Na chodbě mezi ložnicemi
22.11.2016
Aktualizace internetové poradny
Byla aktualizována Internetová poradna pro účastníky kurzu DVPP a další osoby, které mají oprávnění vstupu na stránku Projekt DVPP. Byly zpřístupněny některé prezentace z Celostátní konference DM (HK, listopad 2016), jejímž spolupořadatelem bylo naše zařízení. více informací »
08.10.2016
Aktualizace internetové poradny
Na stránkách Internetové poradny (Projekt DVPP) je pro registrované uživatele nabídka účasti na Celostátní konferenci DM, kterou naše zařízení spolupořádá. více informací »
15.08.2016
Inspekční zpráva
Na stránku Dokumenty ke stažení byla vložena závěrečná zpráva České školní inspekce, která provedla šetření v našem DM na konci škol. roku 2015/16. více informací »