J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovy

 

Na pracovišti na ul. Jana Masaryka jsou ubytováni žáci obou pohlaví. Soukromí jim poskytují dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).

 

Odborné pracovny: 

výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

Součástí DM není školní jídelna. Někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká vzdálenou dvě zastávky jízdy MHD. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

Pokoj
Pokoj
Kuchyňka k dispozici na každém patře
Kuchyňka k dispozici na každém patře
Plně vybavená chlapecká posilovna
Plně vybavená chlapecká posilovna
X-box herna
X-box herna
Kulečník a stolní fotbálek
Kulečník a stolní fotbálek
Kardio posilovna
Kardio posilovna
Keramická dílna
Keramická dílna
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »