Hradecká

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká

Na pracovišti Hradecká jsou žáci ubytováni v dvoulůžkových pokojích s koupelnou obvykle pro dva pokoje a společným WC na poschodí. K využití ve volném čase jsou k dispozici klubovny (TV, DVD, velkoplošná projekce, zájmová činnost),  cvičná kuchyňka (vlastní vaření, zájmová činnost), knihovna, keramická dílna, výtvarný ateliér, posilovna, kosmetika, kulečník, fotbálek, šipky, X-box s programy, cvičebna, učebna s PC (internet, školní potřeby). Máme možnost střelby z luku a vzduchovky. Tělocvičnu pro sportovní hry a společenské tance si pronajímáme. Venkovní posezení za teplého a hezkého počasí slouží ke grilování. Školní jídelna je přes ulici.

Video o Hradecké na YouTube

11.02.2019
Přihlášky k ubytování
Přihlášku k ubytování ve škol. roce 2019/20 lze stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení více informací »
28.12.2018
PF 2019
Přejeme našim žákům a jejich rodičům, ale i spolupracovníkům a spolupracujícím společnostem, do nového roku hodně osobních, školních i pracovních úspěchů a osobní spokojenosti. Budeme se snažit přispět k tomu i našimi silami. Vedení DMIŠJ více informací »
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »